KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12019298
nr 1201 9298
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad HW, -51. Sydländsk gata. Olja på pannå, 42x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 september 2018
kl 20:45:47
31/8 19:08:52
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann